strzalka zolta mala

wo
lne

PROJEKTY
W SUPER CENACH

Pierwszy raz tutaj?

Modern Electric po prostu tworzy świetne tatuaże . Dodatkowo robimy to w najlepszym studio tatuażu w Bromsgrove! To przyjazny sklep, w którym każdy może czuć się komfortowo. Bez ego i pretensjonalności. Jesteśmy po prostu bardzo dumni z naszego domu. Coś jak tatuaż w salonie przyjaciela – jeśli ten salon ma 1500 stóp kwadratowych i siedem stanowisk do tatuażu!

Lubię myśleć, że jesteśmy najlepszym studiem tatuażu w Bromsgrove, ponieważ lubimy utrzymywać świetną atmosferę przy dobrej rozmowie i przyzwoitej kawie. Nawet w tych niespokojnych czasach . Większość z nas mieszka w wiosce Catshill i jesteśmy z nią związani. Mimo że wykonujemy światowej klasy, nagradzane tatuaże i cieszymy się dobrą reputacją jako artyści, nie oczekujemy, że każdy będzie zagorzałym fanem tatuażu.

Możesz po prostu chcieć zrobić wspaniały tatuaż w miejscu, w którym czujesz się komfortowo i mile widziany. Nie bez powodu studio jest cichym, prywatnym miejscem. Koncentrujemy się na zrobieniu czegoś, co będziesz nosić przez resztę swojego życia i wolimy się nie rozpraszać!